Šobrīd Latvijas tirgus ir piesātināts ar vājas kvalitātes riepu izstrādājumiem no Ķīnas. Cena ir pievilcīga, tomēr riski, kam tiek pakļauts produkta lietotājs, bieži vien ir lielāki par ietaupījumiem.

Mūsu uzņēmums SIA Frada Riepas augstu vērtē savu klientu drošību un komfortu uz ceļa. Katrs klients mums ir īpašs un tiek apkalpots ar mēŗki nezaudēt uzticību. Tapēc SIA Freda Riepas savā jauno riepu sortimentā nav iekļāvuši lētāko, zemākās kvalitātes produkciju. Mūsu izvēlētie zīmoli no budžeta klases ir ar daudzu gadu pieredzi ražošanā, ar labiem testu reziultātiem un, galvenais, ar pozitīvām atsauksmēm no lietotājiem. Pārdodam tikai tādas riepas, ko lietotu paši!

Riepas mūsu noliktavā un cenas

Pie mums pieejama sekojošu riepu ražotāju produkcija – Triangle, Sailun, Kormoran un Lassa.

Ta kā mūsu noliktava nav liela, nodrošinām pieeju tikai populārākajiem izmēriem –

185/65/14 185/65/15 195/65/15 205/55/16 205/60/16
215/65/16 225/45/17 225/50/17 235/65/17 235/60/18

 

195/65/15

Sailun – 39.00eur/gb.

Kormoran – 43.00eur/gb.

205/55/16

Sailun – 44.00eur/gb.

Kormoran – 46.00eur/gb.

215/65/16

Sailun – 56.00eur/gb.

Kormoran – 55.00eur/gb.

225/45/17

Sailun – 51.00eur/gb.

Kormoran – 54.00eur/gb.

225/50/17

Sailun – 56.00eur/gb.

Kormoran – 62.00eur/gb.

Riepas uz pasūtījuma

Pralēli noliktavā pieejamajām riepām, piedāvājam arī jebkuru citu zīmolu un izmēru riepas uz pasūtījuma. Kopā ar mūsu speciālistu izvēlēsieties sev labāko variantu, veiksiet pasūtījumu un vienas diennakts laikā riepas būs pie mums servisā. Vienosimies arī par izdevīgām riepu montāžas izmaksām.

Jaunās riepas pasūtīt, vai vienkārši saņemt konsultāciju par riepām jūs variet pie mūsu speciālista Mārča Frīdberga – 26615449.

Labākā cena

Piedāvājam labāko cenu riepu montāžai

Ērts serviss

Iebrauc un pārliecinies

100% kvalitāte

Garantējam sava darba un produktu kvalitāti

Ir jautājumi vai vēlies pieteikties?

Zvani jau tagad!

FredaRiepas.lv servisā iespējams iegādāties jaunas riepas gan ziemas, gan vasaras sezonai! Mēs zinām to, cik daudz laika nereti mašīnu īpašnieki pavada meklējot lētas riepas internetā saviem transportlīdzekļiem, tādēļ esam izveidojuši piedāvājumu, kurā sev nepieciešamo varēs atrast ikviens – gan tie, kurus saista dārgāki riepu modeļi, gan arī tie, kuriem nepieciešams iekļauties ierobežotā budžetā. Plašais riepu sortiments un daudzveidīgie izmēri, no kuriem vari izvēlēties FredaRiepas.lv servisā, ir tikai daļa no priekšrocībām, kādas varēsi izbaudīt, izvēloties tieši mūsu pakalpojumus!

FredaRiepas.lv savā nozarē darbojas jau vairāk nekā 20 gadu, uzkrājot pieredzi un zināšanas, kas palīdz veiksmīgāk piedāvāt klientiem tieši to, kas viņiem nepieciešams. Zinošie servisa speciālisti spēs sniegt konsultāciju un palīdzēs izvēlēties tieši tavam auto piemērotākās riepas. Pircēji nereti uzdod jautājumus par to, vai un kādēļ vērts izvēlēties tieši jaunas riepas? Tām ir vairākas nozīmīgas priekšrocības, par kurām vajadzētu zināt arī tev:

  • Ilgāks kalpošanas laiks. Kā ikviena cita jauna prece, arī, izvēloties pirkt jaunas riepas, kas iepriekš nav lietotas, mēs zinām, par ko maksājam, jo neviens pirms mums konkrēto lietu nav izmantojis. Nav jādomā par to, kādos apstākļos riepas bijušas, kā par tām iepriekšējie saimnieki ir rūpējušies utt. Iegādājoties jaunas riepas, tu vari būt drošs, ka tās spēs pildīt savu funkciju vismaz 3 sezonu garumā. Šajā gadījumā gan jāņem vērā tas, cik intensīvi pārvietojies ar auto, pa kādiem ceļiem un laika apstākļiem. Tātad, nopērkot jaunas riepas, tev pāris sezonas nebūs jāsatraucas par papildus izdevumiem un jādomā, vai atkal jāpērk cits riepu komplekts, vai tās izturēs šo sezonu utt. Turklāt, ja nobraukto kilometru daudzums nav liels, jaunas riepas var pat nokalpot vairāk nekā 3 sezonas. Kas attiecas uz finansiālo aspektu, ja salīdzinām katru sezonu pirktu lietotu riepu cenas kopumā un viena jauna komplekta izmaksas, tad, protams, izdevīgāk ir ieguldīt naudu jaunā komplektā, kas spēs kalpot ilgāk.
  • Lielāks protektora dziļums. Kā zināms, lai uz ceļa justos droši, auto riepām ir jābūt pietiekamam protektora dziļumam. Turklāt ziemā minimālajam protektoru dziļumam vajadzētu būt vismaz 4 mm. Izvēloties pilnīgi jaunu riepu komplektu, to protektoru dziļums būs krietni lielāks – vismaz 9 mm. Tas nozīmē, ka ilgu laiku varēsi pārvietoties ar savu auto bez bažām par to, vai riepas atbilst noteikumiem un ir drošas. Tiesa, jaunu riepu protektora dziļums atšķiras, ņemot vērā to zīmējuma veidu. Tas arī spēj pateikt to, kāda būs riepu saķere ar brauktuves virsmu, riepu kalpošanas ilgums un stabilitāte, esot uz ceļa.
  • Kad iegādājamies jaunu preci, vēlamies saņemt tā ražotāja izsniegtu garantiju, kas nodrošinās to, ka konkrētos gadījumos, kad precei būs kāds rūpnieciska rakstura bojājums, defekts vai kāda cita problēma, to varēs bez problēmām apmainīt pret jaunu modeli. Tas pats attiecas arī uz jaunu riepu komplektu. Iegādājoties lietotas riepas, šāda iespēja lielākoties nav iespējama. Kā zināms, rūpnīcas garantija attiecas uz tām konkrētā periodā, nobraucot noteiktu kilometru skaitu.

Kas jāzina, pērkot jaunas riepas savam auto?

  • Riepu izmērs. FredaRiepas.lv piedāvā plaša sortimenta un izmēra jaunas riepas, tādēļ, pirms dodies uz mūsu servisu Rīgā, noskaidro, kāds ir šā brīža automašīnas riepu izmērs. Lai izvairītos no kļūdām un problēmām, ir svarīgi izvēlēties tā paša izmēra, kuras esi izmantojis līdz šim. Svarīgi arī, lai tām piemistu tās pašas īpašības, jo tā varēsi izvairīties no neparedzētiem pārsteigumiem. Ja nezini, kāds ir ražotāja ieteiktais izmērs, to vari noskaidrot, paskatoties vadītāja puses durvju ailē vai uz auto degvielas tvertnes vāciņa.
  • Iegādājies komplektu, nevis atsevišķas riepas. Zinošie FredaRiepas.lv speciālisti iesaka pirkt uzreiz visas četras riepas un tās mainīt kopā, jo mēdz gadīties, ka nomainot tikai pāri, kas visvairāk ir nolietotas, auto vairs nebūs tik stabils, pārvietojoties pa ceļu, tam palielināsies bremzēšanas ceļš un, iespējams, radīsies citas problēmas. Ikviens prātīgs auto īpašnieks zina, ka labāk mainīt visas četras uzreiz.
  • Izvēlies sezonai atbilstošas jaunas riepas. Ja katram gadalaikam nebūtu svarīgi pielāgot atbilstošas riepas, tad nebūtu radīti modeļi ziemai un vasarai. Ražotāji zina, kā dažādi materiāli un protektoru zīmējumi maina automašīnas drošību un saķeri uz ceļa, tādēļ, ja vēlies būt pārliecināts, ka gan ziemā, gan vasarā braukt varēsi bez raizēm, izvēlies sezonai atbilstošas. Kā zināms, ziemas riepām maksimālā lietošanas temperatūra ir +50 Ko no tā var secināt? Izmantojot ziemas riepas vasarā, tās krietni ātrāk nodils un atbilstošajā sezonā vairs nespēs pilnvērtīgi pildīt savas funkcijas.

Visbeidzot, izvēloties jaunas riepas, noskaidro arī to ražošanas gadu, jo tas palīdzēs saprast, kuram komplektam dot priekšroku. Jo jaunākas riepas, jo labāk un ilgāk tās kalpos!

Mārcis Frīdbergs
Montāžas un riepu speciālists
Tel: +371 26 615 449

Jānis “Fredis” Frīdbergs
Jaunu un lietotu riepu speciālists
Tel: +371 29 107 060

Serviss Dreiliņos
Jautājumi par servisu
Tel: +371 28 683 690