Vai zināji, ka par spīti mūsdienīgajam auto aprīkojumam un drošības sistēmām, ik gadu daudzi negadījumi notiek šķietami vienkārša un tajā pašā laikā nozīmīga iemesla dēļ? Kā izrādās, šis iemesls ir nelietotas vai arī laika apstākļiem nepiemērotas auto riepas. FredaRiepas.lv speciālistiem rūp tas, lai mūsu klienti un visi pārējie autovadītāji uz ceļa justos droši un pārliecināti visos gadalaikos, taču diemžēl nākas pieredzēt gadījumus, kad riepas tiek mainītas tikai tad, kad protektori jau ir teju pavisam nodiluši.

Tāpat kā mēs mainām apģērbu, pielāgojoties sezonai, kā arī izvērtējam tā stāvokli un nenēsājam nolietotas drēbes, arī automašīnas aprīkošana ar riepām būtu jāuztver līdzīgi – riepu nomaiņa jāveic, vadoties ne tikai pēc noteikumiem, bet arī, izvērtējot laika apstākļus, kā arī, regulāri jāpārbauda to stāvoklis, nepieciešamības gadījumā iegādājoties jaunu riepu komplektu, kas garantēs drošību, esot uz ceļa.

Labākā cena

Piedāvājam labāko cenu riepu montāžai

Ērts serviss

Iebrauc un pārliecinies

100% kvalitāte

Garantējam sava darba un produktu kvalitāti

Ir jautājumi vai vēlies pieteikties?

Zvani jau tagad!

Tavs nr. 1 serviss, kur iegādāties riepas Rīgā – FredaRiepas.lv savā jomā darbojas jau vairāk nekā 20 gadus, izprotot klientu vēlmes un vajadzības. Ikviens riepu komplekts, kas nonāk pie mums, tiek pārbaudīts uz montāžas stenda, lai mēs būtu pārliecināti, ka piedāvājam jums augstākās kvalitātes produkciju.

“Freda Riepas” piedāvā riepas:

  • Vieglajām automašīnām;
  • Vieglajām kravas automašīnām;
  • Bezceļu automašīnām.

Ikvienam no veidiem pieejami visi populārākie riepu izmēri, lai tu varētu izvēlēties tieši to, kas tev nepieciešams. Pie mums vari iegādāties lētas riepas gan ziemas, gan vasaras sezonai! Kvalitatīvās vasaras riepas nākušas no Vācijas savukārt ziemas riepas piegādātas no Skandināvijas valstīm. Jaunas vai mazlietotas – tā ir tava izvēle, jo abi varianti ir vienlīdz laba un saprātīga izvēle, izvērtējot savas vajadzības un finansiālās iespējas. Pie mums ikviens klients atradīs sev atbilstošāko variantu, jo cenšamies nodrošināt daudzpusīgu piedāvājumu, kā arī izdevīgas akcijas.

Kādas riepas izvēlēties – lētas vai dārgas?

Līdzīgi kā izvēloties jebkuru citu preci, arī, pērkot riepas savam auto, jāņem vērā to cena. FredaRiepas.lv speciālisti zina to, ka klientiem dažkārt nav viegli izlemt, kuras riepas labāk izvēlēties savam auto, turklāt arī modeļu un ražotāju ir pietiekoši daudz, lai plašajā klāstā ātri vien apjuktu.

Domājot par riepu izvēli, pirmā doma, kas daudziem ienāk prātā – vai tiešām ir vērts ieguldīt naudu dārgākās un jaunās riepās, vai pilnībā pietiek ar lētākiem un lietotiem modeļiem? Šeit viennozīmīgas atbildes nav, taču no savas pieredzes varam teikt to, ka svaigas riepas ir un paliek svaigas riepas. Tās nav iepriekš lietotas, tādēļ spēs perfekti veikt savu funkciju un radīs drošības sajūtu, esot uz ceļa. Tāpat dārgākie riepu modeļi nereti ir veidoti, izmantojot jaunākās un modernākās tehnoloģijas, kuras nodrošina perfektu saķeri ar ceļa virsmu dažādos laika apstākļos un temperatūrās. Ražotāji pavada daudz laika, uzlabojot riepas un to uzbūvi, lai piedāvātu klientiem jaunus modeļus, kas spēj paveikt vēl vairāk nekā senāku izlaidumu riepas.

Par spīti tam, ka jaunām riepām ir daudz priekšrocību, arī lietotu riepu modeļu izmantošanai ir savas priekšrocības. Pirmkārt, tā ir zemāka cena. Mēdz gadīties, ka dzīvē ir pietiekami daudz citu izdevumu, taču esošais riepu komplekts jau ir pietiekami nolietots un jāmaina. Gan šādos, gan arī citos gadījumos lieti noder iespēja iegādāties lietotas riepas. Pie mums, FredaRiepas.lv servisā tu vari nopirkt kvalitatīvas, maz lietotas riepas no pasaulē atzītiem ražotājiem. Lieliskas cenas un daudzveidīgi izmēri – tās ir tikai dažas priekšrocības, iegādājoties auto riepas pie mums!

Lai tev atvieglotu piemērotāko riepu modeļu izvēli, mūsu zinošie, prasmīgie un draudzīgie FredaRiepas.lv speciālisti tev palīdzēs, sniedzot konsultāciju par to, kuras riepas būs piemērotākās, izvērtējot tavas vajadzības, braukšanas paradumus, biežumu, kā arī teritoriju, pa kuru lielākoties pārvietojies (lauku ceļi, pilsēta, asfalts, grants utt.). Piemēram, braukšanai pa asfaltu piemērotākas būs cietā maisījuma riepas savukārt, ja biežāk nākas braukt pa grantētiem lauku ceļiem, labāka izvēle būs mīkstā maisījuma riepas, kas nodrošinās labāku saķeri. Tāpat vienmēr atceries painteresēties par to, kāds ir riepu vecums. Riepas diemžēl nav vīns, tās ar laiku nekļūst labāks, tieši otrādi – mainās to īpašības un kvalitāte.

Neaizmirsti par laicīgu riepu nomaiņu!

Kā zināms, Latvijā periodā no 1. decembra līdz 1. martam ziemas riepas ir obligātas savukārt vasaras riepas paredzētas izmantošanai un 1. marta līdz 1. decembrim. Izvērtējot savas vajadzības, braukšanas paradumus un citus aspektus, varat izvēlēties arī vissezonas riepas. FredaRiepas.lv profesionāļi, vairākus gadus uzkrājot pieredzi savā specialitātē, norāda, ka prātīgāka izvēle tomēr ir katrai sezonai piemērotu riepu izvēle, riepas ziemai un vasarai – vasaras. Tās var būt gan nedaudz lietotas, gan jaunas, taču jebkurā gadījumā jāraugās, lai to protektoru dziļums atbilstu normai un nebūtu bojājumu.

Mārcis Frīdbergs
Montāžas un riepu speciālists
Tel: +371 26 615 449

Jānis “Fredis” Frīdbergs
Jaunu un lietotu riepu speciālists
Tel: +371 29 107 060

Serviss Dreiliņos
Jautājumi par servisu
Tel: +371 28 683 690

Darba Laiks
pirmdien 09:00 – 19:00
otrdien 09:00 – 19:00
trešdien 09:00 – 19:00
ceturtdien 09:00 – 19:00
piektdien 09:00 – 19:00
sestdien 09:00 – 15:00
svētdien 09:00 – 15:00