Vairums autovadītāju izvēlas savus transportlīdzekļus aprīkot ar katrai sezonai atbilstošām riepām, un tas nozīmē, ka laikā, kamēr ziemas riepas tiek izmantotas, nepieciešams izlemt, kur uzglabāt vasaras riepas un otrādi. Ne visi zina to, ka riepu glabāšana jāveic, nodrošinot atbilstošus apstākļus, pretējā gadījumā tās var tikt bojātas vai zaudēt savas īpašības.

FredaRiepas.lv auto īpašnieku komfortam piedāvā uzglabāt riepas tām piemērotā vidē. Riepu glabāšanas cena – 40 eiro. Summā iekļauta vasaras vai ziemas riepu komplekta glabāšana  vienu sezonu (6 mēnešus).

Auto riepu uzglabāšanas cenas

PakalpojumsCena, EUR
Auto riepu uzglabāšana – ziema/vasara40.00 EUR/sezona
Komplekta pirms uzglabāšanas mazgāšana10.00 EUR
Pirms sava komplekta izņemšanas, lūdzam sazināties ar Freda Riepām 3 dienas iepriekš.
Jautājumu gadījumā, droši zvaniet Freda Riepām!

Labākā cena

Piedāvājam labāko cenu riepu montāžai

Ērts serviss

Iebrauc un pārliecinies

100% kvalitāte

Garantējam sava darba un produktu kvalitāti

Ir jautājumi vai vēlies pieteikties?

Zvani jau tagad!

Kādēļ izvēlēties riepu glabāšanu pie mums, FredaRiepas.lv servisā?

 • Riepu glabāšana ziemā vai vasarā notiek mūsu noliktavā, tādēļ tu vienmēr zināsi, kur tās atrodas un būsi pārliecināts, ka tās ir drošībā;
 • Ziemas vai vasaras sezonas riepu glabāšana notiek tam paredzētos apstākļos – nodrošinām sausu, vēsu vidi, kurā riepas netiek pakļautas saules staru ietekmei;
 • Noliktavas apstākļi palīdz saglabāt riepu īpašības un funkcionalitāti pēc iespējas ilgāku laiku;
 • Pirms pieņemam riepas glabāšanā, pārbaudām to protektora dziļumu un kopējo stāvokli, lai pārliecinātos, ka tas ir atbilstošs noteikumiem;
 • Sezonas riepas rekomendējam uzglabāt uz otriem diskiem, tādējādi izvairīsies no nepieciešamības katru gadu tās montēt;
 • Uzglabājot riepas pie mums, tu sezonālo riepu maiņu varēsi veikt daudz vienkāršāk – atliks tikai pieteikt vizīti un atbraukt. Nebūs jāved riepas šurpu, turpu;
 • Ja nepieciešams, piedāvājam arī izmantot nolietoto riepu utilizācijas pakalpojumu – mēs parūpēsimies, lai tās tiktu nodotas pārstrādei.

Kā pareizi uzglabāt riepas?

Ja vēlies pats parūpēties par riepu glabāšanu vasarā vai ziemā, vai arī vēlies zināt, kam mēs pievēršam uzmanību, rūpējoties par tavas automašīnas riepām, ņem vērā:

 • Pirmā lieta, kas jāatceras – ļoti svarīgs ir mikroklimats, kurā riepas tiek ilgstoši turētas. Tā kā šajā laikā tās netiek izmantotas, jālūko, lai tās netiktu pakļautas tiešu saules staru ietekmei. Tie izžāvēs gumiju, un tā sāks plaisāt. Tāpat jāpievērš uzmanība gaisa temperatūrai telpā. Pārāk liels siltums var novest pie plaisāšanas savukārt aukstums izmainīs to struktūru. Eksperti iesaka riepu uzglabāšanu veikt telpā, kurā gaisa temperatūra nepārsniedz 150 Mājas apstākļos tas var būt pagrabs vai garāža.
 • Tāpat jāņem vērā arī tas, kāds telpā ir gaisa mitruma līmenis. Pirms riepu uzglabāšanas tās noslaukām sausas un, ja pēc kāda laika uz tām parādās kondensāts, šī ir pazīme, ka telpa ir pārāk mitra.
 • Vēl ir dažas detaļas, kurām vērts pievērst uzmanību – riepas nedrīkst atrasties tuvu ķimikālijām, degvielai, neizolētām siltā ūdens caurulēm, sildelementiem (radiatori), kā arī ierīcēm, kas rada ozonu (metināšanas aparāts). Tas viss negatīvi ietekmē riepu stāvokli.
 • Lai novērstu deformēšanās risku, jāzina arī pareizi veidi, kādā pozīcijā riteņus uzglabāt. Ja riepām ir diski, to novietošana būs krietni vienkāršāka. Šajā gadījumā riepu un disku glabāšana notiek, sakraujot riepas horizontāli vienu virs otras. Taču šeit jāatceras, ka apmēram reizi mēnesī katru riteni ieteicams apvērst otrādāk, lai tā nedeformētos. Šādā komplektācijā riepas atļauts arī karināt, taču ne novietot vertikāli. Tāpat mēdz ieteikt, ka šādām riepām pirms uzglabāšanas būtu ieteicams samazināt spiedienu līdz vienai atmosfērai.

Ja riepām nav disku, uzglabāšanā jāņem vērā cits princips, proti, jādara pretēji kā iepriekšējā gadījumā. Lai pēc iespējas novērstu deformācijas risku, tiek novietotas vertikālā stāvoklī. Un arī šajā gadījumā ik pēc laiciņa der tās pagrozīt, kas pasargās no deformācijas un ieliekšanās.

Parūpējies par sava auto riteņiem, un rūpes atmaksāsies, jo nākamajā sezonā tu varēsi turpināt tās izmantot un justies droši uz ceļa. FredaRiepas.lv – serviss, kuram vērts uzticēt sava transportlīdzekļa riteņu uzglabāšanu, remontu, kā arī izmantot citus pakalpojumus!

Mārcis Frīdbergs
Montāžas un riepu speciālists
Tel: +371 26 615 449

Serviss Dreiliņos
Jautājumi par servisu
Tel: +371 28 683 690

Darba Laiks
pirmdien 09:00 – 19:00
otrdien 09:00 – 19:00
trešdien 09:00 – 19:00
ceturtdien 09:00 – 19:00
piektdien 09:00 – 19:00
sestdien 09:00 – 15:00
svētdien 09:00 – 15:00