FredaRiepas.lv ir nr.1 auto serviss Rīgā / Dreiliņos, kas saviem klientiem piedāvā daudzveidīgus pakalpojumus par ļoti draudzīgām cenām. Turklāt draudzīgas ir ne tikai cenas, bet arī attieksme, jo mēs rūpējamies par to, lai ikviens, kurš pie mums ierodas, būtu apmierināts ar iegādātajām precēm un saņemtajiem pakalpojumiem. Apmeklējot mūsu servisu, varēsi ne tikai nopirkt jaunas un mazlietotas auto riepas un diskus, bet tiks veikta arī kvalitatīva auto apkope.

Riepu montāža un balansēšana

Ikviens atbildīgs transportlīdzekļa īpašnieks zina, ka riepu nomaiņu jāveic vismaz divas reizes gada laikā – pārejot uz ziemas un vasaras riepām.

SKATĪT VAIRĀK

Auto disku virpošana

Par diska centru sauc caurumu automašīnas diska vidū, kurā iestiprina ass rumbu. Lai to varētu izdarīt, diska centra diametram vajadzētu būt vai nu tādam pašam vai lielākam par ass rumbas diametru.

SKATĪT VAIRĀK

Riepu nodošana

Visām lietām ir savs kalpošanas laiks, tai skaitā arī auto riepām. Ne visi spēkratu īpašnieki zina to, ka riepas patiesībā ir uzskatāmas par kaitīgajiem atkritumiem, jo dabā to sadalīšanās laiks ir ļoti ilgs.

SKATĪT VAIRĀK

Disku remonts

Auto disku remonts ir tā procedūra, kuru vajadzētu uzticēt zinošiem un prasmīgiem speciālistiem.

SKATĪT VAIRĀK

Kondicionieru uzpilde

Auto kondicionieri ir ierīces, kuras ne tikai atdzesē gaisu, bet arī likvidē nepatīkamos aromātus un lieko mitrumu mašīnas salonā.

SKATĪT VAIRĀK

Eļļas maiņa

Auto eļļa ir nozīmīgs transportlīdzekļa apkopes produkts, kuru nepieciešams laikus mainīt, lai nesastaptos ar negatīvām sekām.

SKATĪT VAIRĀK

Riepu remonts

Auto īpašniekiem grūti iedomāties nepatīkamāku sajūtu par to, kad apzinies – mašīnas riepa ir uzdurta, uzplēsta vai pat sagriezta.

SKATĪT VAIRĀK

Riepu glabāšana

Vairums autovadītāju izvēlas savus transportlīdzekļus aprīkot ar katrai sezonai atbilstošām riepām, un tas nozīmē, ka laikā, kamēr ziemas riepas tiek izmantotas

SKATĪT VAIRĀK

KĀPĒC IZVĒLĒTIES FREDA RIEPAS?

  • Augsta kvalitāte
  • Labākā cena
  • 100% garantija
  • Ātra apkalpošana
  • Ērta pieejamība