Ikviens atbildīgs transportlīdzekļa īpašnieks zina, ka riepu nomaiņu jāveic vismaz divas reizes gada laikā – pārejot uz ziemas un vasaras sezonām. Protams, mēdz būt gadījumi, kad serviss jāapmeklē biežāk, jo esošais komplekts jau nokalpojis savu laiku. Ja vēlies, lai tavs auto tiktu pienācīgi aprūpēts, riepu montāža un riepu balansēšana jāuztic FredaRiepas.lv speciālistiem!

FredaRiepas.lv – Rīgas riepu centrs, kurš riepu montāžu un balansēšanu veic, izmantojot modernas iekārtas, lai nodrošinātu augstākās kvalitātes rezultātu un precizitāti. Piedāvājam dažādas sarežģītības pakāpes montāžu un balansēšanu vieglajiem, vieglajiem kravas un bezceļa auto, ņemot vērā izmēru – no 13 līdz pat 21 collai.

Riepu montāžas un balansēšanas cenas

PakalpojumsCena, EUR
Auto riepu montāža, balansēšanano 15.00 EUR/komplekts

Labākā cena

Piedāvājam labāko cenu riepu montāžai

Ērts serviss

Iebrauc un pārliecinies

100% kvalitāte

Garantējam sava darba un produktu kvalitāti

Ir jautājumi vai vēlies pieteikties?

Zvani jau tagad!

FredaRiepas.lv darbojas jau vairāk nekā 20 gadu, un šajā laikā ir uzkrāta pieredze, zināšanas un prasmes, lai spētu tikt galā pat ar grūtākajiem un nestandarta uzdevumiem. Mūsu speciālisti regulāri seko līdzi jaunākajām tendencēm riepu nozarē, veiksmīgi apvienojot pārbaudītas vērtības un inovatīvas pieejas savā darbā.

Riepu montāžas cena pie mums ļoti draudzīga, sākot no 15 eiro. Pie mums par vienu cenu nodrošinām visu četru riteņu komplekta montāžu, tai skaitā, riteņu noņemšanu, uzlikšanu un riepu balansēšanu. Tu būsi drošs, ka riepu maiņas cena ietver visu nepieciešamo. Visas iekārtas, kuras izmantojam riepu balansēšanas un montāžas procesā, regulāri pārbaudām un kalibrējam.

Veicot riepu maiņu FredaRiepas.lv servisā, mēs rūpējamies par to, lai ikviens darbs tiktu paveikt operatīvi, kvalitatīvi, rūpējoties par atbilstību augstākajiem drošības standartiem:

  • Pirms uzsākam riepu montāžu, diskus apstrādājam ar hermētiķi, lai parūpētos par nepieciešamā blīvējuma nodrošināšanu riepām un diskiem. Tādējādi tiek garantēts, ka, temperatūrai svārstoties (pārejas laikā no rudens uz ziemu un no ziemas uz pavasari), riepās nepazemināsies spiediens;
  • Pirms riepu montāžas aplūkojam un novērtējam ventiļu stāvokli. Arī tiem ir nozīme kopējā riepu stāvokļa nodrošināšanā, tādēļ nepieciešamības gadījumā tie ir jānomaina. Savukārt, kad tās tiek uzmontētas un piepumpētas, pārliecināmies, ka ventiļi nepieļauj gaisa noplūdi;
  • Tāpat arī pievēršam uzmanību, kādā stāvoklī ir esošie diski,riepas un citas detaļas, lai noskaidrotu, vai tās ir labā tehniskā stāvoklī. Dažkārt mēdz gadīties, ka auto īpašnieka nepamana sīkākus un arī nopietnākus bojājumus, kurus parasti spēj identificēt pieredzējis speciālists;
  • Riteņu noskrūvēšanas, apstrādes, montāžas un balansēšanas laikā mūsu servisa speciālisti darbojas uzmanīgi un profesionāli, lai neviena detaļa netiktu bojāta;
  • Pēc riepu montāžas riteņu skrūves tiek profesionāli pievilktas, izmantojot kvalitatīvas dinamometriskās atslēgas – mūsu speciālisti zina, kādam jābūt atbilstošam spēkam, lai nodrošinātu, ka skrūves nav pievilktas pārāk vāji vai pārāk stipri. Ņemam vērā to, ka šoferīšiem uz ceļa var rasties nepieciešamība skrūves atskrūvēt pašu spēkiem;
  • Kad notikusi riepu maiņa, nezini, ko darīt ar nolietoto, kas vairs nav nepieciešams? FredaRiepas.lv piedāvā arī auto riepu utilizācijas pakalpojumu – mēs parūpēsimies, lai tās nonāktu atbilstošā pārstrādes punktā.

Kas ir riepu balansēšana un kādēļ tā nepieciešama?

Šī ir procedūra, kuru ikvienā labā auto servisā īsteno pēc tam, kad veikta riepu maiņa. Riepu balansēšanas process notiek sekojoši: vispirms riteņus novieto uz speciālas riepu balansējamās ierīces. Tā griež riteņus konkrētā ātrumā. Aparatūra ir savienota ar datoru, kurā redzami dati par katra riteņa kustēšanās līdzsvaru un vienmērīgumu.

Konstatējot disbalansu, montāžas speciālists diska iekšpusē piestiprina metāla atsvarus, veidojot nepieciešamo līdzsvaru. Stiprināšana parasti notiek, atsvariņu pielīmējot, taču dažkārt mēdz izmantot arī mehānisko tehnoloģiju. Lai līme nodrošinātu atsvara turēšanos pie diska, konkrēto vietu attīra un attauko. Eksperti iesaka ik pa laikam pievērst uzmanību tam, vai auto mazgāšanas rezultātā atsvari nav pazuduši.

Riepu balansēšana tiešā veidā ietekmē gan to cilvēku drošību, kas atrodas auto, gan arī pārējos, kas ir uz ceļa. Ja tiek uzņemts liels ātrums, nebalansēts ritenis pasliktinās mašīnas stabilitāti, kā rezultātā to būs grūtāk vadīt, un var rasties bīstamas situācijas vai pat notikt negadījumi. Tāpat braukšana ar šādiem riteņiem būs jūtami nepatīkama – mašīnai varēs just izteiktu vibrāciju. Der arī zināt, ka riepas, kuras nav pienācīgi balansētas, nodils nevienmērīgi, veicinot arī piekares daļas nodilšanu.

Riepu balansēšanu noteikti nepieciešams veikt tad, kad tiek mainītas riepas, neskatoties uz to, vai riepas būs lietotas vai jaunas. Tāpat, kā jau minējām, balansēšanu ieteicams veikt tad, kad, uzņemot ātrumu, auto sāk jūtami vibrēt vai svārstīties. Mēdz gadīties, ka šī vibrēšana parādās tikai, braucot noteiktā ātrumā. Un trešais iemesls, kādēļ var būt nepieciešama riepu līdzsvarošana – kad gadās iebraukt lielā bedrē, un auto guvis pamatīgu triecienu. Tā kā diemžēl Latvijā šādu gadījumu nav retums, pēc tam vajadzētu aizbraukt uz autoservisu, lai pārliecinātos, vai arī mašīnu viss ir kārtībā. Un, protams, esi gaidīts uz riepu maiņu tieši pie mums, FredaRiepas.lv servisā!

Mārcis Frīdbergs
Montāžas un riepu speciālists
Tel: +371 26 615 449

Jānis “Fredis” Frīdbergs
Jaunu un lietotu riepu speciālists
Tel: +371 29 107 060

Serviss Dreiliņos
Jautājumi par servisu
Tel: +371 28 683 690

Darba Laiks
pirmdien 09:00 – 18:00
otrdien 09:00 – 18:00
trešdien 09:00 – 18:00
ceturtdien 09:00 – 18:00
piektdien 09:00 – 18:00
sestdien 09:00 – 15:00
svētdien 09:00 – 15:00