Par diska centru sauc caurumu automašīnas diska vidū, kurā iestiprina ass rumbu. Lai to varētu izdarīt, diska centra diametram vajadzētu būt vai nu tādam pašam vai lielākam par ass rumbas diametru. Pretējā gadījumā to nav iespējams uzlikt, pirms nav veikta tā centra apstrāde. Ja diska centra diametrs ir lielāks par ass rumbu, braucot ar auto nereti var just vibrēšanu. To iespējams novērst, izmantojot centrēšanas gredzenus, kas aizpilda rumbas un diska centra starpību.

Auto disku virpošanas cenas

PakalpojumsCena, EUR
Diska caurumu palielināšana40.00 EUR/komplekts

Labākā cena

Piedāvājam labāko cenu riepu montāžai

Ērts serviss

Iebrauc un pārliecinies

100% kvalitāte

Garantējam sava darba un produktu kvalitāti

Ir jautājumi vai vēlies pieteikties?

Zvani jau tagad!

Piemēram, visi alumīnija lietie diski, ja vien tie oriģināli nav paredzēti konkrētam modelim, no rūpnīcas nāk ar universālu diska centra diametru. Tādējādi tiek paredzēts, ka tos varēs pielāgot visiem auto. Kā jau minējām iepriekš, diskus pielāgot mašīnai palīdz centrējošie gredzeni, kas, attiecīgi, nodrošina uzlikšanu arī tad, ja tā diametrs ir lielāks. Taču, ko darīt, ja diska centrs ir mazāks nekā ass rumba, taču ļoti vēlies tos uzlikt savam auto?

Pat dažu milimetru atšķirība ir svarīga, tādēļ, lai atrisinātu šo problēmu, var palīdzēt disku centru virpošana. Izmantojot speciālu iekārtu,  centra diametrs tiek pielāgots vajadzīgajā izmērā, lai tu varētu tos uzlikt savai mašīnai. Tiesa, jāņem vērā, ka diska skrūvju savstarpējais attālums ir noteicošais faktors, kas norāda piemērotību kādam auto.

Serviss piedāvā auto disku centru palielināšanu, izmantojot modernas iekārtas. Pielāgosim diskus pēc tavām vēlmēm. Viena disku komplekta centru izvirpošana – 40 eiro.

Mūsu zinošie un prasmīgie speciālisti nodrošina kvalitatīvu un operatīvu darbu. Lai, ierodoties pie mums, tev nebūtu jāgaida rindā, iesakām pirms braukšanas uz FredaRiepas.lv servisu, sazināties ar mums pa kontaktu sadaļā norādīto tālruni.

Palielinot auto diska centru, jāņem vērā atšķirība starp esošo un nepieciešamo diametru. Jāraugās, lai neveidotos pārāk mazs attālums starp tā centru un skrūvju vietām uz diska.

Mūsu speciālistus aizrauj dažādi izaicinājumi, un disku pielāgošana pēc pasūtījuma ir tikai viens no pakalpojumiem, kuru mēs piedāvājam. Mēs zinām, kā īstenot mūsu klientu vēlmes, jo savā jomā darbojamies vairāk nekā 20 gadu. Pie mums ir pieejamas īstās iekārtas, instrumenti un piederumi, kā arī, protams, zinoši profesionāļi, kas to visu prot izmantot, radot lielisku rezultātu. Tu neticēsi, kamēr pats neatbrauksi pie mums, uz Dreiliņiem, un neizmēģināsi.

Tā kā mūsdienās disku izmēri, dizaini un parametri ir ļoti daudzveidīgi, un tikpat dažādas ir arī automašīnas, ir svarīgi sadarboties ar servisu, kuram ir attiecīgā pieredze un zināšanas paveikt uzdevumus kvalitatīvi, ātri un precīzi.

FredaRiepas.lv nav vienīgais serviss Rīgā / Dreiliņos, taču ne visi citi spēj piedāvāt tādu pakalpojumu klāstu un līmeni, kādu nodrošinām mēs. Tā vietā, lai pieturētos tikai pie standarta, mūsu specializācija ir disku centru virpošana, lai apmierinātu dažādas klientu vēlmes un vajadzības. Tāpat mēs cenšamies arī izglītot savus klientus par auto diskiem un riepām, lai viņi ikdienā par tām spētu labāk parūpēties.

Auto disku virpošana ļauj mainīt esošo diska centra diametru par vairākiem milimetriem. Tajā pašā laikā disks saglabā savu eleganto izskatu un drošību. Parūpējamies, lai virpošanas process būtu precīzs un atbilstu visām drošības prasībām.

Kādēļ gan kavēt laiku meklējot citus servisus vai privātpersonas, kas veic disku virpošanas darbus? Mēs piedāvājam savus pakalpojumus klientiem jau vairāk nekā 20 gadus, un esam uzkrājuši gan pieredzi, gan zināšanas, lai radītu augstākās kvalitātes rezultātu. Tādēļ ietaupi sev laiku, naudu un uztraukumus, un dodies pie mums.

Mārcis Frīdbergs
Montāžas un riepu speciālists
Tel: +371 26 615 449

Jānis “Fredis” Frīdbergs
Jaunu un lietotu riepu speciālists
Tel: +371 29 107 060

Serviss Dreiliņos
Jautājumi par servisu
Tel: +371 28 683 690

Darba Laiks
pirmdien 09:00 – 18:00
otrdien 09:00 – 18:00
trešdien 09:00 – 18:00
ceturtdien 09:00 – 18:00
piektdien 09:00 – 18:00
sestdien 09:00 – 15:00
svētdien 09:00 – 15:00