Riepas

FREDA RIEPAS ir viens no vadošajiem mazlietotu un jaunu riepu tirgotājiem Rīgā. Strādājam jau 20 gadus!

Lieliskas 7-8 mm dziļas ziemas riepas piegādājam no Skandināvijas, bet mūsdienīga vasaras riepu produkcija tiek piegādāta no Vācijas.

Riepas, pirms nonāk mūsu plauktos, tiek speciāli pārbaudītas uz montāžas stenda. Piedāvājam visus populāros izmērus vieglajām, vieglajām kravas un bezceļu automašīnām.
 
No savas pieredzes varam teikt, ja meklējiet lētāku risinājumu sava auto "apaušanai", tad daudz efektīvāks un drošāks variants būs mazlietotas pasaulē atzīta riepu ražotāja riepas. Izgāztuvēs atrastas un atjaunotas vai nezināma ražotāja radītas "lētā gala" riepas vienmēr būs tikai īslaicīgs risinājums.

 

Piedāvātais protektora dziļums ir 6-9 mm. Cenas vienādas gan ziemas (ar radzēm), gan vasaras riepām.

 

13'' - sākot no 10 Eiro / 1 gab.

14'' - sākot no 14 Eiro / 1 gab.

15'' - sākot no 10 Eiro / 1 gab.

16'' - sākot no 15 Eiro / 1 gab.

17'' - sākot no 20 Eiro / 1 gab.

18'' & 19'' - sākot no 20 Eiro / 1 gab.

 

Lietotas riepas visām prasībām

Lai automašīna labi kalpotu, par to nepieciešams rūpēties, un viens no svarīgākajiem uzdevumiem ir gādāt, lai riepas būtu sezonai piemērotas un atbilstu kvalitātes prasībām. Tas nozīmē regulāri veikt riepu pārbaudi, kā arī sekot līdzi laika apstākļiem un noteikumiem par sezonas riepu nomaiņu. Dažādos riepu servisos un citās tirdzniecības vietās pieejamas ne vien jaunas, bet arī lietotas riepas, tādēļ ikviens autovadītājs var atrast savam spēkratam un budžetam piemērotāko risinājumu.

Lietotas riepas – jā vai nē?

Riepu iegāde paredz tam atvēlēt visai ievērojamu naudas summu, tādēļ loģiski, ka ikviens vēlas ietaupīt. Viens no variantiem ir iegādāties mazlietotas riepas. Te gan uzreiz jāpiebilst – diez vai ekonomijas vārdā ir vērts iegādāties lētas riepas no nepazīstama pārdevēja, kura piedāvājums atrasts kādā sludinājumu portālā. Tas ir riskanti, jo nav zināms, cik ilgi un kādā veidā riepas tikušas glabātas. Taču tieši riepu nepareiza uzglabāšana var būtiski mazināt riepu kvalitāti. Ja tomēr izvēlaties iegādāties lietotas riepas, uzmanība jāpievērš protektora nodilumam – tam jābūt atbilstošā līmenī. Ideālā gadījumā parādiet tās speciālistiem, kas detalizēti izvērtēs riepu stāvokli.

Drošāks variants ir mazlietotas riepas iegādāties specializētos riepu servisos – tur tās tiek rūpīgi pārbaudītas un ir atzītas par braukšanai drošām.

Mazlietotas riepas – laba kvalitāte par saprātīgu cenu

Domājot par dažādajām klientu vajadzībām, piedāvājam gan jaunas, gan lietotas riepas. Mēs strādājam jau 20 gadus, tādēļ katram klientam spējam nodrošināt piemērotākos risinājumus. Visas riepas, pirms tās nonāk mūsu plauktos, tiek rūpīgi pārbaudītas uz montāžas stenda, tādēļ esam droši par mūsu piedāvājumā esošo riepu kvalitāti. Piedāvājam visus populārākos izmērus vieglajām, vieglajām kravas un bezceļu automašīnām.

Ziemas riepas

Lietotas ziemas riepas piegādājam no Skandināvijas. Tām ir 7 -9 mm protektora dziļums (minimālais pieļaujamais protektora dziļums ir 4 mm).  Jāņem vērā, ka automašīna ar ziemas riepām jābūt aprīkotai laika posmā no 1. decembra līdz 1. martam.  Ziemas riepas ar radzēm var izmantot no 1. oktobra līdz 1. maijam.

Lai uz ceļa justos droši, svarīgi ievērot gan braukšanai drošu ātrumu, gan arī parūpēties, ka automašīna ir aprīkota ar kvalitatīvām, sezonai atbilstošām riepām. Jāņem vērā, ka gada aukstajā laikā būtiski pagarinās bremzēšanas ceļš, tādēļ riepām noteikti jābūt labā darba kārtībā.

Vasaras riepas

Mūsu piedāvājumā lietotas vasaras riepas  no Vācijas. Mūsu piedāvājumā tikai pasaulē atzītu ražotāju riepas – tas ir drošākais un efektīvākais risinājums situācijā, ja meklējat kādu lētāku risinājumu savai automašīnai. Iegādājoties pie mums lietotas vasaras riepas, varēsiet būt droši par kvalitāti, jo tās atbilst visiem drošības standartiem.  

Vasaras riepas veidotas tā, lai tās nodrošinātu teicamu saķeri ar ceļu, maksimālu braukšanas komfortu un efektīvu bremzēšanu, īpaši uz slapja ceļa seguma. Ar tām atļauts pārvietoties no 1. marta līdz 1. decembrim, taču te nozīmīgāks ir nevis datums kalendārā, bet gan laika apstākļi. Eksperti iesaka ziemas riepas pret vasaras riepām nomainīt tad, kad vidējā diennakts temperatūra sasniegusi vismaz +7 grādus.

Labākie ražotāji nepārtraukti attīsta tehnoloģijas, lai patērētājiem piedāvātu braukšanai drošākas, klusākas un arī ekonomiskākas vasaras riepas. Mēs piedāvājām šobrīd labākos risinājumus – tā ir iespēja izvēlēties kvalitāti par saprātīgu cenu.

Vissezonas riepas

Pie mums iespējams iegādāties arī lietotas vissezonas riepas. Vissezonas riepas ir īsts izaicinājums ražotājiem - ar tām var pārvietoties visu gadu, tādēļ jāatrod kompromiss starp abu sezonu prasībām.

Šādam risinājumam ir savas priekšrocības un trūkumi. Visbiežāk šādu risinājumu izvēlas tie autovadītāji, kuri ar automašīnu pārvietojas salīdzinoši maz. Turklāt – izvēloties vissezonas riepas, jāņem vērā arī laika apstākļi.

Vissezonas riepas ziemā

Šādas riepas vairāk piemērotas laika apstākļiem, kad vidējā gaisa temperatūra nav zemāka par 0 °C  - Latvijas ziemas, kā zināms, mēdz būt daudz aukstākas. Tādēļ vissezonas riepas varētu būt laba izvēle tiem auto īpašniekiem, kas ziemas periodā automašīnu neizmanto vispār vai arī dara to reti.

Vissezonas riepas vasarā

Kas attiecas uz vasaras sezonu – jāņem vērā, ka vissezonas riepas vasaras periodā dilst ātrāk, kā vasaras riepas. Jāņem arī vērā, ka pieļaujamais protektora dziļums vasaras un ziemas sezonā ievērojami atšķiras, tādēļ, sākoties ziemas sezonai, vienmēr jāpārliecinās, ka rādītāji atbilst prasībām. Pirms izvēlēties pārvietoties ar vissezonas riepām vasaras sezonā, jāatbild uz vairākiem jautājumiem:

  • Kāds ir plānotais nobraukums?
  • Pa kādiem ceļiem pārsvarā tiek braukts?
  • Cik svarīgs ir komforts?
  • Cik dinamisks autovadītājs esat?

Ja plānots veikt lielus pārbraucienus, turklāt mīlat gan komfortu, gan dinamisku braukšanu, labāk tomēr izvēlēties vasaras riepas.

Pie vissezonas riepu priekšrocībām var minēt to, ka nav jāuztraucas par regulāru sezonas riepu maiņu – jāseko tikai līdzi, lai riepas, ar kurām automašīna aprīkota, ir atbilstošā stāvoklī.

Ja vēlaties savu transporta līdzekli aprīkot ar kvalitatīvām, labāko ražotāju riepām, taču nevēlaties šķirties no iespaidīgas naudas summas, mazlietotas riepas no uzņēmuma FREDA RIEPAS būs piemērotākā izvēle!